Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5