Movies
Ratings
339
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0