Movies
Ratings
15
OnceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0