Movies
Ratings
309
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Baby and MeRated ★ 0.5
Seoul StationRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0