Titles you rated
ZodiacRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5