Movies
Ratings
14
Step UpRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0