Titles you rated
PassengersRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
FatherhoodRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
NowhereRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0