Movies
Ratings
298
ArmageddonRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
1408Rated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0