Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.0