Movies
Ratings
21
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Love Is All You NeedRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0