Titles you rated
BallerinaRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0