Movies
Ratings
163
MoneyballRated ★ 0.5
Deep Blue SeaRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 0.5
The ShiningRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 1.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 0.5
Peter PanRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5