Movies
Ratings
105
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Last PresentRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0