Movies
Ratings
217
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0