Movies
Ratings
105
The Bucket ListRated ★ 3.5
Barcelona Summer NightRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 0.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5