Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0