Movies
Ratings
27
SicarioRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5