Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5