Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5