Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0