Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5