Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
CriminalRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5