Movies
Ratings
78
Mr. NobodyRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 2.5
American History XRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Salyut 7Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Notes on a ScandalRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Man of WillRated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0