Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Beyond the LightsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5