Titles you rated
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
CyranoRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5