Movies
Ratings
21
Notting HillRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5