Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0