Titles you rated
SaltRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5