Titles you rated
LimitlessRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
The ClientRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.0