Movies
Ratings
718
BraveRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0