Titles you rated
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Pi's StoryRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
PadakRated ★ 5.0- Brave StoryRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Secret of MoonacreRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 1.0- SpliceRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0