Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0