Movies
Ratings
84
The NotebookRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Marriage BlueRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
AntiqueRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0