Titles you rated
The FortressRated ★ 4.5
Operation FinaleRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5