Movies
Ratings
89
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Another Cinderella StoryRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
DuelistRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0