Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0