Movies
Ratings
40
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0