Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0