Movies
Ratings
20
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0