Titles you rated
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0