Movies
Ratings
397
American HustleRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
School of RockRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0