Titles you rated
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
Sky HighRated ★ 2.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.0
EvolutionRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0