Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
SaltRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0