Movies
Ratings
31
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0