Titles you rated
The NeighborsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5