Titles you rated
The MenuRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 0.5
Bones & AllRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 2.5
SwallowRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
This Is 40Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 5.0
Set Me FreeRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
WavesRated ★ 5.0- Video NoireRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 1.0
The MistRated ★ 2.0