Movies
Ratings
51
The Lion KingRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 1.0