Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0- The First RideRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5