Movies
Ratings
128
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0