Movies
Ratings
102
The DescendantsRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0